Teslimat ve İade Şartları

EĞİTİM SÜRECİ

Sipariş etmiş olduğunuz eğitimi belirtilen eğitim tarihinde gerçekleştirmek için gayret ediyoruz. Eğitim tarihinin ertelenmesi durumunda size haklı nedeni ve yeni tarihi hakkında bilgi verilecektir.

Eğitim satınalmalarınız hakkında başvurunuz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü içinde size tüm eğitim detayları ve katılımınız ile ilgili bilgi gönderilir. 

Eğitim süreci ile ilgili tüm şartlar hakkında satış temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Lütfen diğer tüm sorularınız için hello@koalahrsolutions.com adresimize e-posta yolu ile ulaşınız.

 
İADE ŞARTLARI

koalahrsolutions.com üzerinden satın aldığınız eğitimlerimizi eğitim tarihinden 14 gün öncesine kadar herhangi bir mazeret bildirmeksizin hello@koalahrsolutions.com adresimize e-posta yolu ile başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir veya değişim yapabilirsiniz.

Tamamlanmış ve iade talebi yapılmamış eğitimlerin eğitime katılamama durumunda iadesi kabul edilememektedir.

Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

Fiyatlar piyasa koşullarına veya yapılabilecek kampanyalara bağlı olarak, anlık değişikliklere uğrayabilir. Koala HR Solutions, dilediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın, ürün fiyatlarını değiştirme ve/veya kampanya koşullarını ve bitiş tarihini haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Bu nedenle satın alınan ürün indirime girdiyse aradaki ücret farkı talep edilemez.

 

İADE VE DEĞİŞİM SÜRECİ

İade/değişim için, hello@koalahrsolutions.com adresimize e-posta yolu ile yazılı olarak talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Yollamış olduğunuz iade veya değişim taleplerinde; eğitimin tarihine bağlı olarak satış uzmanı ekiplerimiz konuyu 2 iş günü içerisinde inceleyerek tarafınıza dönüş yapacaklardır.

Telefon ile iade işlemi alınmamaktadır. Tüm süreç yazılı mailiniz tarafımıza ulaştıktan sonra başlamaktadır.

Cayma bildiriminiz eğitimden 14 gün öncesine kadar kabul edilebilmektedir.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün tutarı aracı kuruma bağlı olarak 7 gün içerisinde bankaya iade edilir.

Ücretin iadesi, ne şekilde ödeme yaptıysanız, nakit ödemeler hariç o şekilde gerçekleşir. Nakit ödemelerin iadesi vereceğiniz hesap/IBAN’a Havale/EFT şeklinde gerçekleşir.

Ürünü kaç taksit ile aldıysanız, Banka geri ödemesini taksitle yapmaktadır. Banka tarafından yapılacak iade şekli banka ile müşterimiz arasında olup, Koala HR Solutions’ın bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bundan sonraki süreçte tutarın hesabınıza yansıması tamamen banka işlem süreçleri ile alakalıdır. Kredi kartına iade edilen tutarın hesabınıza yansıtılması ortalama 1 ile 7 iş gününü bulabilmektedir.İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz. Çerez Aydınlatma Metni